piątek, 6 lutego 2009

Pracownia Archipelag i walentynkowy konkurs

Walentynki pomału stają się kołem napędowym wielu różnych strategii marketingowych. Romantyczny nastrój tego dnia postanowiła wykorzystać również Pracownia Projektowa Archipelag, która zachęca hasłem: Kochaj mądrze - wybierz dom z sercem!

Aby wziąć udział w konkursie, należy wybrać jeden z projektów domu, znajdujących się w ofercie ARCHIPELAGU i podarować go najbliższej osobie. Przez pięć kolejnych dni, od 9 do 13 lutego 2009 r., trzeba rozpoznać nazwy projektu ukrytego w puzzlu. Pierwsze litery pięciu nazw projektów utworzą wyraz, który jest hasłem finałowym otwierającym szansę na zdobycie nagrody głównej - projektu domu o wartości do 2 500 zł. Aby go wygrać, wystarczy podać nazwy wszystkich domów ukrytych w postaci puzzli oraz hasło końcowe.

Nagroda główna jest wprawdzie jedna, ale w sumie trzy osoby, które odgadną co najmniej trzy ze wszystkich ukrytych nazw domów, również otrzymają upominki. Pierwszy puzzel z ukrytym projektem domu już w poniedziałek 9 lutego! Szczegóły konkursu i regulamin dostępny jest na stronie Pracowni Archipelag.

Brak komentarzy: