czwartek, 26 lutego 2009

Hannah Montana Styl

Twoja córka jest prawdziwą fanką Hannah Montana? Urządzenie dla niej pokoju wcale nie musi być trudne, choć z pewnością nie będzie tanie. Dziś przedstawiam wam propozycje dostępnych w sprzedaży dodatków i elementów aranżacji wnętrz. Te najczęściej spotykane są w tonacji różowo-fioletowej.

Zmianę wystroju pokoju zacząć możecie od ścian. Zestaw 100 naklejek wystarczających do udekorowania całego pomieszczenia kosztuje ok. 100 zł, duże pojedyncze naklejki dostępne są już od 5 zł. Wystarczy godzinka i pokój, jak nowy!

Idąc dalej, za zasłonki przyjdzie wam zapłacić w zależności od wzoru i kraju zakupu (internet pozwala na wiele, prawda?) od 10-30 $, w kraju zwykle powyżej 100 zł.

Na samą pościel do łóżka przeznaczyć trzeba od 70 do nawet 150 zł, jeszcze droższe okażą się narzuty. Te kosztują zwykle ponad 200 zł.

W amerykańskich sklepach internetowych nie brak też innych elementów dekoracyjnych czy mebli. Serię wzbogacają różowe stołeczki i wygodne fotele w cenie 30 $.

Całości dopełni rzucony na podłogę dywanik. Za taki w rozmiarze 95 x 133 na allegro zapłacimy jakieś 100 zł.

Dalej to już tylko dopieszczanie. Żyrandol z wentylatorem, zegar lub lustro z motywem Hannah na ścianę. Na biurko położyć można podkładkę, kolorowe pojemniki na drobiazgi czy postawić lampkę.


Możliwości jest wiele, ale jak we wszystkim warto zachować umiar, bo jeśli jeszcze dziecko zacznie ubierać się w ciuszki sygnowane Hannah Montana, możemy nie wytrzymać.

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Mam pytanie czy wie pani gdzie można kupić ostatnią pościel, tą z 4 poduszkami.?

Modern Lokum pisze...

Niestety w tym momencie już nie pamiętam, na pewno był to jeden z internetowych sklepów, takich jak np. ten (należy skopiować link):
http://www.bizrate.com/kidsbedding/products__keyword--hana+montana+bedding__start--60.html
Pościel Hana Montana dostępna jest również na allegro. Pozdrawiam, BP

Anonimowy pisze...

Dziękuję , ale na Allegro niema tej co mnię interesuje. Sprawdzę na stronie http://www.bizrate.com/kidsbedding/products__keyword--hana+montana+bedding__start--60.html

Anonimowy pisze...

Przepraszam , że tak często zawracam pani głowę , ale gdzie można kupić lampkę ,fotelik, pudełko na drobiazgi z lustrem i żyrandol z wentylatorem.

Za wszystkie informacje dziękuję.

Modern Lokum pisze...

pościel:
http://cgi.ebay.com/NEW-HANNAH-MONTANA-3pc-Satin-COMFORTER-SHAM-SKIRT-TWIN_W0QQitemZ290329222827QQcategoryZ66731QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m226QQ_trkparmsZalgo%3DSICDD%26its%3DI%252BC%252BS%252BIA%26itu%3DSI%252BUS-
BWR%252BUCI%252BUCC%252BIT%252BUA%26otn%3D4%26ps%3D33
żyrandol:
http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=10248192
inne dodatki:
http://shopping.erol.co.uk/search.php?q=hannah+montana+&page=3&sort=relevance

Anonimowy pisze...

gdzie można kupić żyrandol z wentylatorem nigdzie niema

Anonimowy pisze...

NA PODANEJ STRONIE NIEMA GO

Anonimowy pisze...

może pani wie gdzie można kupić fotelik hany montana