niedziela, 1 marca 2009

Fotel do gier

Dzieciaki, a często i my sami, wiele czasu spędzamy przed komputerem lub konsolą gier? Wiadomo, że to nie wpływa dobrze na kręgosłup, pomijając inne aspekty wielogodzinnego ślęczenia przed monitorem. Jest jednak mebelek, który pozwoli spędzany w ten sposób czas uprzyjemnić, a na pewno uczynić wygodniejszym.

Wreszcie i na polski rynek dotarł specjalny fotel multimedialny, komaptybilny z większością występujących w użyciu urządzeń:

- Xbox 360,
- Playstation,
- PSP,
- MP3,
- DVD,
- magnetowid,
- TV,
- Internet itp.

Fotel wyposażony jest w panel sterowania, zasilacz oraz głośniki stereo o mocy 5-10 W. To zaś gwarantuje samą przyjemność i komfort nie tylko graczom, ale i melomanom muzyki.


Fotele pracować mogą w dwóch trybach: podłączone do multimediów lub w trybie relaksu, fundując nam odprężający masaż po ciężkim dniu. W ofercie znaleźć nawet można propozycję dla małych księżniczek, lubujących się w różu.

Ceny oczywiście wahają się w zależności od możliwości interaktywnych mebli. Zakupy najprostszych modeli w zachodnich sklepach internetowych kosztować nas będą od 100$ wzwyż. Na allegro natomiast za fotel z funkcją masażu i głośnikami 50 W z subwooferem 40 W przyjdzie nam zapłacić ponad tysiąc złotych.

Brak komentarzy: