środa, 22 kwietnia 2009

Humana - użyteczna reklama

Jak pogodzić ekonomię z tematyką tego bloga? Wymyśliłam... Od czasu do czasu zamierzam wam zareklamować jakiś produkt lub użyteczne rozwiązanie. Wy również możecie je podpowiadać, podsyłając pomysły na maila.

Dziś zamierzam wychwalać elektrolity HUMANA, które przetestowała na swoim maleństwie jedna z moich przyjaciółek. Jej 3-tygodniowy synek zdążył już złapać biegunkę. Chciałoby się rzec, uroki macierzyństwa, po prostu...

Do rzeczy jednak. Okazuje się, że taka biegunka to poważna sprawa, zwłaszcza u niemowląt (a że u dorosłych też, osobiście miałąm okazję się przekonać). W przypadku odwodnionego malucha już w pierwszych godzinach trwania biegunka prowadzi do utraty nawet 10 proc. masy. Skutki mogą być jednak jeszcze poważniejsze, włącznie z niedokrwieniem mózgu, wątroby czy nerek.

Dlatego wszędzie usłyszycie o roli skutecznego nawadniania organizmu, które jest pierwszym i najważniejszym etapem postępowania w biegunce. To najlepiej zacząć od podania dziecku odpowiednich płynów bogatych w elektrolity, np. Elektrolity Humana, które w dodatku dzieci z łatwością wypiją z uwagi na doskonały, bananowy smak.

Odrębna kwestie stanowi właściwe żywienie dziecka chorego na biegunkę. Marchwianki, kleiki ryżowe są lekkostrawne, ale nie odżywiają w pełni chorego organizmu. Idealnym posiłkiem w biegunce jest Humana HN – bardzo smaczna zbilansowana dieta bananowo-mleczna, która łagodzi objawy biegunki. Ta, najczęściej stosowana przez pediatrów, dieta lecznicza w Niemczech, wspiera normalizację stolca i jednocześnie usuwa toksyny z małego organizmu, a prebiotyk w niej zawarty, pomaga odbudować florę jelitową. Podając Humana HN, możesz mieć pewność, że właściwie odżywiasz dziecko, jednocześnie zapobiegając skutkom choroby.

Humana Elektrolit o smaku koperkowym

Doustne uzupełnianie płynów i składników mineralnych w terapii biegunek, dla niemowląt od urodzenia, małych dzieci i dorosłych

Humana Elektrolit o smaku bananowym

Doustne uzupełnianie płynów i składników mineralnych w terapii biegunek, dla dzieci po 12. miesiącu życia i dorosłych

Humana HN z prebiotykiem

Pełnowartościowa i lekkostrawna dieta lecznicza w terapii biegunek dla niemowląt, dzieci i dorosłych

Brak komentarzy: