piątek, 2 kwietnia 2010

Poczuj świeżość wiosny

Dziś zamierzam kusić was oryginalną serią ozdobnych wentylatorów marki Venucci, które łączą piękną i oryginalną stylistykę z funkcjami użytkowymi. Dospel, ich producent przekonuje, że zostały objęte teraz promocją tak atrakcyjną, jak ich wygląd. Swoją drogą, to propozycja godna uwagi, ze względu na nadchodzące słoneczne dni...


Visconti Aqua, Terra oraz Sol to wyjątkowa propozycja dla wszystkich tych, którzy kochają otaczać się pięknem. Duch czasu narzuca nowe trendy we wzornictwie przemysłowym – obecne można podsumować stwierdzeniem „zero nijakości”. Perfekcyjna aranżacja wnętrza wymusza dbałość o każdy szczegół – także urządzenia znajdujące się w pomieszczeniu powinny stanowić element wystroju, przykuwając wzrok ciekawym wyglądem. Teraz usprawniając system wentylacji w naszym domu nie musimy zgadzać się na kompromisowe rozwiązania i akceptować nieciekawą obudowę wentylatora ściennego. Pod marką Venucci dostępne są wentylatory wyciągowe o atrakcyjnym wyglądzie w trzech wersjach stylistycznych, które z łatwością dopasujemy do każdego wnętrza.


Pomiędzy żywiołami

Inspiracją dla projektantów tego urządzenia jest niepowtarzalny urok natury. Wszystkie modele to wentylatory osiowe z bocznym wlotem powietrza, idealne do Twojej kuchni i łazienki, jednak równie atrakcyjnie będą się prezentować w salonie z kominkiem. To pomieszczenie możesz uważać za swoje królestwo, w którym spędzasz przecież mnóstwo czasu z rodziną i przyjmujesz gości. Stanowi wizytówkę całego domu i jest idealnym miejscem na ekspresję Twojego stylu.

Zastanów się, jaki żywioł najlepiej Cię opisuje i wybierz wentylator idealny pod każdym względem. Model Visconti Aqua można porównać z uderzeniem świeżej bryzy morskiej. Wymienne dekory z trzema motywami do wyboru z pewnością wypełnią Twój dom przepięknymi, chłodnymi barwami i czystym powietrzem. Visconti Terra zachwyca ciepłą gamą kolorów Morza Śródziemnego, które wyrzuca na rozgrzany brzeg fantazyjne muszle i rozgwiazdy. Visconti Sol to kolekcja niebanalnych motywów afrykańskich, które zabiorą Cię na wieczorną podróż po sennej sawannie.

Wentylatory marki Visconti występują w dwóch wersjach produktowych: standardowej (S) oraz z wyłącznikiem czasowym i czujnikiem wilgotności (WCH). Ta ekskluzywna seria jest teraz w zasięgu ręki, na promocyjnych warunkach. Dokonując zakupu czterech modeli, dostaniesz piąty gratis. To doskonały moment, by wpuścić do Twojego domu powiew świeżego powietrza wraz z nutką fantazji.

A jak kształtuja się ceny? Za najmniejsze wentylatory Ø 100 zapłacicie 148,84 - 176,90 zł. Te o średnicy Ø 120 kosztują 161,04 - 189,10 zł.

Brak komentarzy: