czwartek, 4 czerwca 2009

Meble ogrodowe

Wprawdzie pogoda ostatnio nie rozpieszcza, ale nigdy nie wiadomo, kiedy zaświeci słońce. A wówczas nie ma jak wystawić meble ogrodowe na taras i cieszyć płuca świeżym powietrzem, przyjmując gości czy popijając poobiednią kawę.

Na takie okazje proponuję wam poniższe zestawy mebli ogrodowych. Na pierwszy ogień idą meble plecione ze sztucznego tworzywa w grafitowym kolorze. Blat z drewna meranti jest odporny na deszcz, podobnie odporne na czynniki atmosferyczne oraz łatwe w czyszczeniu są o oryginalnym kształcie siedziska. Beżowe poduszki z piankowym wypełnieniem, o grubości ok. 8 cm to 100% poliester. Oczywiście powłoki z zamkiem błyskawicznym można prać w 30°C.

Cena za to cudo:3999 złNastępną propozycję stanowi zestaw mebli wykonany z wysokiej jakości PCV rattanu na aluminiowej konstrukcji, dzięki czemu jest lekki i wytrzymały. Tym, co czyni go wyjątkowym, jest przede wszystkim niepowtarzalne wzornictwo, mała powierzchnia zajmowanego miejsca oraz całkowita odporność na wodę.

Zestaw zawiera:

  • 2 fotele
  • 2 podnóżki
  • 2 stoliki
  • 2 poduszki
  • 1 taca

Cena:1499 zł. Co ciekawe, można go złożyć w formę jaja. Popatrzcie tylko!Na koniec coś typowego, a skoro tak, również tańszego. Tym razem bejcowany komplet mebli w kolorze miodowym. Cena: 799 zł .

Dodam tylko, że wszystkie te propozycje pochodzą z katalogu Quelle.

Brak komentarzy: