wtorek, 26 maja 2009

Slim System, tanie drzwi przesuwne

Dobrej jakości zabudowy z drzwiami przesuwnymi na każdą kieszeń? Takie rozwiązanie oferuje wchodząca na rynek marka Slim System. Slim System to nowoczesne i bardzo funkcjonalne produkty, które dzięki ekonomicznemu wykorzystaniu materiałów, łączą w sobie takie zalety, jak: dobra jakość, dwuletnia gwarancja, bardzo przystępna cena.


Dzięki tym wszystkim cechom, systemy zabudowy z drzwiami przesuwnymi Slim System stanowią doskonałą alternatywę dla produktów oferowanych przez małe warsztaty meblarskie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy jedne z najtańszych na rynku systemów zabudowy z drzwiami przesuwnymi, zachowując przy tym ich należytą jakość oraz nowoczesny design” – podkreśla Monika Szczęsny, Dyrektor Reklamy i Projektant Wnętrz firmy Komandor.

http://www.wybudujdom.pl/cache/2/images/artykulyext/pl/302/ODAweDYwMCQ_e4e76de7270ad0f301dee03c052615db.jpg

Slim System oferuje drzwi przesuwne w systemie stalowym oraz aluminiowym. System stalowy dostępny jest w dwóch profilach "CLASSIC" i "PRIME" oraz w trzech kolorach: jasny beż, jasna oliwka i jasny popiel.

Natomiast system aluminiowy występuje w kształcie profilu pionowego "ELEGANCE" w kolorze anoda naturalna. Dodatkowym atutem jest możliwość dzielenia drzwi w poziomie. Dzięki temu możemy w tych samych drzwiach połączyć dwa rodzaje wypełnień: zarówno z płyty, jak i ze szkła. Pozwala nam to dopasować drzwi do wnętrza naszego mieszkania. Maksymalna szerokość drzwi w systemie Slim wynosi 800 mm, a wysokość – 2550 mm.

Zabudowy z drzwiami przesuwnymi pojawiają się coraz częściej nie tylko w salonach, garderobach, sypialniach czy przedpokojach, ale wchodzą także do mniej użytkowanych przestrzeni. Trudno w takiej sytuacji nie brać pod uwagę kosztów i dlatego też ogromne znaczenie przy zakupie mebli odgrywa cena. Marka Slim System, z myślą między innymi o takich rozwiązaniach w bardzo korzystnych cenach oferuje szafy z płyt laminowanych w pięciu kolorach: jabłoń torino, dąb antyczny, klon naturalny, biały i kwiaty, a także ze srebrnym lustrem.

Slim System dystrybuowany jest w salonach firmy Komandor.

Źródło: Slim System

Brak komentarzy: