niedziela, 21 czerwca 2009

Podwieszane drzwi przesuwne

Znacie ten rodzaj drzwi? Szukając jakiegoś rozwiązania naściennego, trafiłam właśnie na takie oto drzwi podwieszane Komandor, które są niezwykle praktycznym sposobem na rozdzielenie pomieszczenia. Pozwalają przy tym zachować komfortowe przejścia pomiędzy nimi bez naruszania wyglądu i jednolitości powierzchni podłogi. Jest to wygodny sposób aranżowania przestrzeni, poprzez jej szybkie powiększanie lub zmniejszanie.

Drzwi mogą być wykonane tak, aby z obu stron wyglądały inaczej. Daje to możliwość dopasowania ich charakteru do odmiennego wystroju sąsiadujących ze sobą wnętrz. Proponowana przez firmę Komandor konstrukcja pozwala na budowanie drzwi o dużych rozmiarach, dzięki czemu można je komponować z powierzchnią ściany, a nawet zabudować całą jej wysokość. Co wy na to?

Systemy profili umożliwiają wykonanie drzwi z wypełnieniem pojedynczym lub podwójnym. Każdy z dwóch systemów umożliwia także wykonanie podziałów drzwi – z każdej strony i na różnych poziomach. Profile zaprojektowane zostały do wypełnień o grubości od 10 mm do 4 mm. Dzięki specjalnie opracowanej konstrukcji profili i uszczelki – w przypadku montażu wypełnień z szyby – uszczelka nie jest widoczna oraz umożliwia stosowanie różnej grubości szyb, od 4 mm do 5 mm.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Świetnie wyglądają! Takie drzwi są idealnym rozwiązaniem do przedzielenia zbyt dużych pomieszczeń.