środa, 24 czerwca 2009

Maya Romanoff i jej pomysły na ścianę

Pomalowane zwykłą farbą ściany już wam nie wystarczają. Szukacie nowych zaskakujących pomysłów na to, jak odmienić nudne gładkie powierzchnie w mieszkaniu? Spójrzcie tylko, co proponuje wam Maya Romanoff.
Maya Romanoff, TapetaTkanina ścienna z poliestru wykorzystując pofałdowania i załamania materiału tworzy ciekawy efekt światłocienia.

Maya Romanoff, Tapeta
Winylowa tapeta Komodo swą fakturą przypomina wzór na ciele egzotycznej jaszczurki, tym wyraźniej, że wyraźnie da się wyodrębnić 9 różnych odcieni, od ciemniejszych, po jaśniejsze, czy wręcz metalizowane.

Maya RomanoffTa ściana to luksus w prawdziwym wydaniu.
Cegiełki z macicy perłowej są materiałem łatwym w montażu. Równie dobrze można je wykorzystać do zdobienia mebli.
Niewiarygodna wręcz okładzina ścienna stworzona w oparciu o metale szlachetne: złoto, srebro, miedź, cynę, brąz itp. Poniżej ściana ozdobiona płytkami ze szczotkowanego aluminium. Te na długo zachowają swój niezmieniony w czasie wygląd.

Maya Romanoff, Tapeta
Maya Romanoff, Tapeta
Tym razem efekt drewna. Niesamowicie cienkimi płatami forniru obłożyć można niemal wszystko, nawet kolumny, nie wspominając o wszelkich narożach. Ten naturalny, przyjazny środowisku materiał stanowi interesującą alternatywę dla prawdziwego drewna.

Maya Romanoff, Tapeta
Elastyczna tapeta z włókna szklanego nada blask każdemu pomieszczeniu. Jeśli natomiast lubicie wnętrza naturalne, polecam okładzinę ścienną z włókien roślinnych. Poniżej okładzina z plecionej trawy i ketmii.

Maya Romanoff, Tapeta
A tu już inny splot włókien roślinnych, z wyraźną osnową, typowy raczej dla tkania na krosnach.

Maya Romanoff, Tapeta
Na koniec ściana w łupku. Mikrocienkie płaty naturalnej miki na podkładzie z papieru dają efekt masywnego granitu.

Brak komentarzy: