czwartek, 12 listopada 2009

Postaw kropkę w konkursie Termo Organiki :)

Dziś z opóźnieniem i to sporym. Z początkiem października wystartował bowiem całkiem fajny konkurs, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Termo Organika, producent materiałów budowlanych (a dokładniej styropianowego dalmatyńczyka).


Aby wziąć w nim udział, nie trzeba być profesjonalistą, wystarczy oryginalny pomysł na wykorzystanie motywu czarnej kropki. Poza tym wymogiem nie ma żadnych ograniczeń co do formy dzieła. Możecie przygotować obrazy, rzeźby, fotografie, filmy, instalacje artystyczne, przedmioty wzornictwa przemysłowego, w tym projekty: mebli, mody, architektury, a także utwory muzyczne, wiersze i opowiadania.

Prace nadsyłać należy do 15 lutego 2010 r. na adres agencji obługującej konkurs: AIMCOMMS, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Oceni je jury złożone z wybitnych osobowości: Anda Rottenberg, Leon Tarasewicz, Barbara Hoff, Jacek Rakowiecki, Tadeusz Rolke, Xawery Żuławski, Krzysztof Knittel, Andrzej Chyra. Rozstrzygnięcie konkursu w marcu, a do przygarnięcia nagroda główna w wys. 12 000 zł.

Brak komentarzy: