niedziela, 6 grudnia 2009

Dekoracyjne maty ścienne

Jak szybko odmienić wnętrze? Malowanie byłoby chyba zbyt proste i oklepane... Może warto spróbować czegoś mowego, takiej np. samoprzylepnej maty, której daleko do tapety, ale trudno odmówić jej oczywistych walorów dekoracyjnych.

Mata nadaje się nie tylko na ściany, ale i meble. Może być stosowana w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, choć w łazienkach należy unikać bezpośredniego, długotrwałego kontaktu z wodą. Niewskazane jest również zastosowanie w miejscu o dużym nasłonecznieniu.

Taka samoprzylepna mata to doskonała propozycja na ekstrawagancką dekorację mieszkania. Jaki efekt można dzięki niej osiągnąć? Popatrzcie...
Jak widać wybierać możemy pomiędzy ciekawą strukturą bąbli, kropli, geometrycznych albo fantazyjnych wzorów w imitacji skóry, drewna czy metalu. Maty można stosować zarówno na powierzchniach pionowych, poziomych, jak i zakrzywionych, zarówno dla ciekawego efektu dekoracyjnego, jak i w celach czysto użytkowych, np. wyklejając nimi powierzchnię ściany pomiędzy blatem kuchennym a górnymi szafkami. Sprzedawane są w arkuszach, a ich ceny wahają się od ok. 400 zł do 1100 zł za sztukę.

Producent: SIBU DESIGN

Brak komentarzy: