wtorek, 2 marca 2010

Zehnder Metropolitan – ponadczasowe piękno ciepła

Wiele czynników wpływa na aranżację wnętrz naszych domów i mieszkań. Poszczególne elementy odgrywają bardzo ważną rolę w tworzeniu całej przestrzeni. Grzejnik jest urządzeniem niezbędnym w każdym pomieszczeniu. Poza funkcjami użytkowymi nadaje charakter i jest oryginalnym elementem dekoracyjnym.


Tymczasem Zehnder wprowadził na rynek nowy grzejnik. Zehnder Metropolitan jest połączeniem innowacyjnej konstrukcji, nowoczesnego designu oraz unikatowych walorów użytkowych. Z powodzeniem nadaje indywidualny charakter wnętrzom łazienkowym i mieszkalnym. Smukła konstrukcja i wygoda użytkowania produktu sprawiają, że jest on niezwykłą ozdobą wnętrz, przy zachowaniu bardzo dobrych wartości grzewczych.Zehnder Metropolitan został zaprojektowany z myślą o miejscach, w których będzie nie tylko emitował ciepło, ale także stanowił znaczącą część całości przestrzeni. Jego minimalistyczne wzornictwo doskonale wpisuje się w architekturę współczesnych wnętrz. Uniwersalny wygląd grzejnika pozostawia szeroką swobodę w kreatywnym zagospodarowaniu zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak i komercyjnej.


Nowoczesny Zehnder Metropolitan jest wygodny w użytkowaniu i funkcjonalny, a dzięki swej konstrukcji charakteryzuje się wysoką wydajnością. Za sprawą innowacyjnego kształtu ramy o przekroju trójkąta, połączonej z poziomymi płaskimi rurami stalowymi, grzejnik posiada wyjątkowo dużą powierzchnię grzewczą. Płaska konstrukcja nadaje mu harmonijną formę i stanowi wyraźny akcent w pomieszczeniu. Spawy łączące ramę z poziomymi rurami są absolutnie niewidoczne, a transparentna konstrukcja ułatwia utrzymanie grzejnika w czystości. Dyskretnie zintegrowane z nim złącza i konsole montażowe pozostają praktycznie niedostrzegalne.


Chroniony patentem Metropolitan, wchodzący w skład oferty firmy Zehnder, fascynuje bogactwem możliwości konstrukcyjnych i technologicznych. W łazience można zastosować dwa modele: z powiększonymi otworami na ręczniki lub z rozstawami zwężonymi. Do tej drugiej wersji grzejnika dostępne są również dodatkowe akcesoria: chromowane wieszaki umożliwiające wygodne wieszanie ręczników na grzejniku oraz uchwyty na ręczniki. Wszystkie modele wyposażone są w opcjonalne, ukryte złącza i zintegrowany zawór. Ponadto w ofercie znajdziemy także grzejniki pokojowe w wersji poziomej i pionowej. Oprócz tradycyjnych modeli z zasilaniem wodnym możemy wybrać wersję 100% elektryczną lub z zasilaniem mieszanym. Bogaty wybór kolorów z palety barw Zehnder pozwoli na wybór produktu zgodnie z gustem i upodobaniami oraz aranżacją pomieszczenia.
Projekt grzejnika narodził się w pracowni słynnego mediolańskiego duetu King & Miranda. To tutaj powstał również nowatorski projekt suszarki na ręczniki – grzejnika Planus. Z powodzeniem podjęli się również zadania stworzenia nowego produktu. Stylowy, zgodny z najnowszymi trendami mody i ponadczasowo elegancki Zehnder Metropolitan stanowi zapowiedź wyjątkowego wzornictwa, idealnie współgrającego z indywidualnymi potrzebami użytkowników.
Więcej informacji na temat asortymentu Zehnder również na stronie www.zehnder.pl

Brak komentarzy: