czwartek, 25 listopada 2010

Fototapeta w pokoju dziecka

Urządzając pokój dla dziecka trzeba się wykazać nie lada talentem. Cóż z tego, że orientujemy się, jakie są najnowsze trendy w aranżacji wnętrz? Uwzględnić trzeba przecież jeszcze aktualne zainteresowania pociechy. Pół biedy, jeśli ta raczej stała w uczuciach do bohaterów popularnych kreskówek. Gorzej, gdy gust malucha zmienia się wraz z ofertą programową telewizyjnych kanałów dla najmłodzszych.

Do rzeczy jednak... Fototapeta to całkiem interesujący pomysł na błyskawiczną metamorfozę wnętrza. Odpada chlapanie ścian farbą, przygotowywanie mieszanki klejowej itp., a fototapeta niczym ogromna naklejka błyskawicznie przykleja się do ściany. W jednej chwili pokój staje się miejscem ostatniej rozgrywki Ben Bena czy Spidermana.

Wszystko ma oczywiście swoje zalety i wady. Tu za wspomnianą łatwość obsługi i spektakularny efekt, osiągnięty przez ostrość szczegółów i wrażenie przestrzenności, płacimy całkiem pokaźną sumkę, ok. 250-300 zł. Cena dotyczy fototapet 3D o wymiarach: wysokość 2438mm x szerokość 3048mm. Czy warto?

Od Modern LOKUM

Od Modern LOKUM

Od Modern LOKUM

Od Modern LOKUM

Od Modern LOKUM

Od Modern LOKUM

Brak komentarzy: