czwartek, 25 sierpnia 2011

Katalog IKEA 2012. Małe jest piękne

Poświęcenie bloga zagadnieniu takiemu, jak aranżacja wnętrz oraz zainteresowanie nowinkami w branży meblarskiej zobowiązuje. Po dłuższej przerwie pora na uaktualnienie wpisów :)

Od 22 sierpnia IKEA dystrybuuje nowy katalog na 2012 rok, zatytułowany „Małe jest piękne. Liczą się sprytne pomysły”.Tegoroczną prezentację katalogu w dość niestandardowy sposób połączono ze współpracą z aktorami Teatru Improwizowanego Klancyk! W efekcie podróżni i przechodnie, odwiedzający warszawski Dworzec Centralny, mogą w dniach od 22 do 28 sierpnia 2011 roku oglądać ekspozycję kawalerkę IKEA, a także poznać jej mieszkańców – Anię i Karola oraz ich gości.

Najciekawsze, że scenariusze happeningów rozgrywających się każdego dnia w mieszkaniu, a także w hali głównej dworca, w ramach akcji „Mała Scena na Centralnym”, mogą być współtworzone zarówno przez odwiedzających kawalerkę na dworcu jak i poprzez profil IKEA na Facebooku. Dodatkowo przygotowano liczne atrakcje, mające na celu umilenie czasu podróżnym.

Wszyscy natomiast mogą obejrzeć wybrane fragmenty przedstawień na Facebooku http://www.livestream.com/malascenanacentralnym oraz na kanale YouTube, pod adresem: http://www.youtube.com/tytuurzadzisz


Nie wiem, czy wiecie, że nowy katalog można już pobrać na iPada, iPhona oraz smartfony z systemem Android. Tym, których ciekawości mini wersja katalogu w telefonie nie zaspokoi, proponuję zajrzenie na internetową stronę IKEA.

Brak komentarzy: