środa, 14 września 2011

JAZZ w kompakcie

Stało się... Moje córki nie chcą już spać na wspólnym łóżku piętrowym. Nie da się ukryć, miało ono wiele zalet przez ładnych kilka lat. Istotne bowiem dla mnie było, by dziewczynki, dzieląc ze sobą pokój, miały wystarczająco dużo miejsca. Łóżko zabierało jedynie 85 x 200 powierzchni podłogi. Do tego ten nieodparty urok sosny, która całkiem nieźle komponowała się z drewnianym sufitem i innymi detalami w pokoju.


Co teraz? Choć rozwiązań oszczędzających przestrzeń przybywa, wybrać coś nowego nie było łatwo. Łóżka mają być przecież dwa i to osobne. Nasz wybór padł ostatecznie na kompaktowe sofy JAZZ od Seneko.

Seneko JAZZ sofa-bed

Seneko JAZZ sofa-bed

Seneko JAZZ sofa-bed
Seneko JAZZ sofa-bed
Rozkładana sofa Jazz 2 to całkiem interesujący mebel: za dnia może służyć jako wygodny fotel, w nocy - jako pojedyncze łóżko. Sofa, wykonana z drewna sosnowego, lakierowanego na kolor wenge lub cherry, przed rozłożeniem ma 85 x 130 cm, po rozłożeniu: 85 x 200. Zastanowić się jedynie należy nad rodzajem i kolorem materaca. Do wyboru mamy futon standard, kokos i latex oraz pokaźną gamę tkanin. Tu niestety jedna tylko uwaga, wersja full wypas, a więc rozkładana sofa z szufladą na pościel nie jest tania. Za  sofę Jazz w kompakcie zapłacić trzeba ponad 2 tys. zł.

Brak komentarzy: