poniedziałek, 31 października 2011

Legrand - zabawa w projektowanie

Zauważyliście w sieci reklamę Legrand? Niewtajemniczonym podpowiem, że chodzi o osprzęt elektroinstalacyjny: różnego rodzaju włączniki, gniazda elektryczne oraz inny asortyment sterujący w domu oświetleniem, ogrzewaniem czy roletami. Wprawdzie estetyka tych rozwiązań jest niezwykła, ale inteligentne sterowanie domem pociąga mnie zdecydowanie bardziej...
Teraz osoby, zwracające uwagę na takie detale w aranżacji wnętrz, mają ułatwione zadanie. Uruchomiona bowiem została strona legrandwdomu.pl. Znajdujący się tu kreator, zwizualizuje pomysły na wystrój salonu, kuchni czy łazienki. Ci, którzy chętnie podpatrują gotowe rozwiązania, znajdą również interesujące pomysły na to, jak wkomponować eleganckie włączniki w poszczególnych pomieszczeniach. Co proponuje Legrand?
Producent przekonuje, że oferowany przez niego osprzęt jest w stanie trafić w rozmaite upodobania klienta, który odnajdzie tu kształty, kolory i materiały, opisujące jego osobowość..., dopasowane do stylu życia. Jeśli taka zapowiedź was nie odstrasza, klikajcie w Legrand:)

Brak komentarzy: