wtorek, 18 października 2011

Visionnaire, czyli luksusowa łazienka od IPE Cavalli

Moda na domowe spa nie przemija. Najlepszym tego dowodem są propozycje IPE Cavalli, marki, która najlepiej reprezentuje włoskie meble luksusowe czy dizajnerskie pomysły na wyposażenie pokoi kąpielowych. Te z kolekcji Visionnaire stanowią idealne dopełnienie pięknych wnętrz. Nie ma więc mowy o zlekceważeniu roli łazienki, która dzięki zastosowaniu innowacyjnych, markowych materiałów, staje się prawdziwym salonem wellness.

Co proponuje IPE Cavalli w kolekcji Visionanaire? Wszystko, co najlepsze i co przesądza o najwyższej jakości: cięte laserowo marmury, żyrandole, elementy z chromowanej stali, glazurowaną ceramikę, żywice, szlachetne skóry i fazowane lustra, a nawet wykończenia ze złota lub platyny.


Takie pełne rozmachu potraktowanie przestrzeni kąpielowej powoduje, że zaciera się granica pomiędzy strefą dzienną i nocną. Łazienka przestaje być miejscem intymnym, które pokazujemy niechętnie. Projektanci IPE Cavalli przekonują, że może być wprost przeciwnie, a luksusowy pokój kąpielowy, będący idealnym dopełnieniem pięknych wnętrz, nie tylko pocieszy oko, ale też pozwoli efektywnie wypocząć i poprawić samopoczucie.

Brak komentarzy: