niedziela, 4 grudnia 2011

Akwarium na ścianie

Do tej do tej pory zdjęcia zamieszczonych na blogu zdjęć, przedstawiających akwarium, służyć miały inspiracji, często z przymrużeniem oka. Dziś realny produkt do kupienia... Akwarium na ścianie.

Akwarium ścienne wygląda niezwykle efektownie, niczym żywy obraz. Możliwość podziwiania hodowanych w nim różnych gatunków rybek stanowić może nie lada frajdę. Idealnie nadaje się do salonów.Dostępne w sprzedaży akwaria produkowane są w kilku rozmiarach, o gł. 10-11 cm. W zestawie są wszelkie niezbędne akcesoria: elementy mocujące, tło akwarium 2x, filtr wewnętrzny, dodatkowy system napowietrzania, grzałka z termostatem, termometr, oświetlenie, rama zewnętrzna w naturalnej okleinie dostępna w różnych kolorach lub lakierowane na wysoki połysk np. czarny lub biały oraz dodatki inne gratisowo. Wszystko, co potrzebne do hodowli rybek akwariowych.Montaż jest dziecinnie prosty, wymaga jedynie nawiercenia czterech małych otworów w ścianie fi 12 i fi 8mm. Od akwarium odchodzi jeden przewód, reszta kabli jest schowana pod obudową. Równie dobrze kabel można schować w ścianie, jak na zdjęciach.

Ceny zależą od wymiaru, zaczynają się od 470 zł za akwarium 142/48, ale można za nie również zapłacić 1250 zł (wymiar 195/40). Na zamówiony model czeka się ok 3 tygodni. Jeśli pomysł wam się spodobał, zajrzyjcie na stronę: www.sklep.meble.pl

Fot. stolikiszklane.pl

Brak komentarzy: