piątek, 13 lipca 2012

Amica wygrywa w rankingu pralek

W niezależnym zestawieniu Top 5 pralek do 1000 zł opublikowanym przez serwis RTV-AGD portalu wp.pl zwyciężyła pralka Amica NavigatorPlus AWN 610D.

Amica AWN 610D


Jeśli chodzi o bliższe szczegóły na temat zwycięzcy, jest to pralka ładowana od frontu – AWN 610D. Przewagę nad konkurencją zapewniła jej już sama ładowność, największa wśród porównywanych modeli – bęben urządzenia może pomieścić jednorazowo aż 6 kg prania. Kolejnym ważnym elementem, który jednoznacznie wyróżnił Amikę, okazał się dający dostęp do 15 programów panel sterowania z dużym wyświetlaczem LCD, pokazującym najważniejsze informacje na temat parametrów pracy.


Zwycięska pralka Amiki daje możliwość niezależnej regulacji temperatury oraz prędkości wirowania, a dodatkowo posiada system wyważenia ładunku, który dzięki kontroli obciążenia bębna zmniejsza hałas w trakcie pracy.

Połączenie tych cech z klasą efektywności energetycznej A+ oraz klasą skuteczności prania A i klasą skuteczności odwirowywania C zapewniło modelowi AWN 610D pierwsze miejsce wśród najlepszych pralek do 1000 zł.

Szczegółowe dane techniczne znajdziecie poniżej.W rankingu serwisu RTV-AGD portalu wp.pl o zwycięstwie decydowały jakość i funkcjonalność w przystępnej cenie. To, za co konkurencja każe sobie słono płacić, Amica oferuje w standardzie dostępnym dla przeciętnego gospodarstwa domowego. Klienci na to zasługują. Warto także dodać, że w przyszłości firma zamierza wprowadzić do swojej oferty równie konkurencyjne urządzenia, które z pewnością znajdą swoje miejsce nie tylko w niezależnych rankingach, ale także wielu domach konsumentów.

Tyle niezależny marketing...upps, ranking :) Nie wiem, jak wy, ale jakoś nie bardzo jestem przekonana do wyłonionego w nim laureata. Jeśli wy też nie, może zachęci was aktualna promocja, w ramach której do zakupionej pralki otrzymać można kolorowe maty magnetyczne i 4-letnią gwarancję.


Szczegóły prezentuje filmik

Brak komentarzy: