wtorek, 10 lipca 2012

Kamień w łazience

Łazienka - ekskluzywna strefa relaksu i wypoczynku
Jeżeli decydujemy się na stworzenie w łazience niezwykłej i magicznej przestrzeni, powinniśmy nadać jej odpowiednią oprawę. Najpiękniejsze są naturalne materiały: marmur, trawertyn, onyx.Marmur, granit czy trawertyn?
Wybór kolorów marmuru, granitu, trawertynu i onyxu oraz ich naturalna struktura uwodzą swoimi niecodziennymi wzorami i pozwalają tworzyć piękne aranżacje. Płytki marmurowe Perlino Rosato i Timber położone na ścianach i podłodze, nadadzą wnętrzu ciepły i delikatny charakter, który można podkreślić jasnymi dodatkami. Te kolory idealnie komponują się z drewnem i ze szkłem, dzięki temu wnętrze staje się lekkie i przestronne.


Granitowe płytki Lapidus mogą stworzyć niepowtarzalną zabudowę wolnostojącej wyspy z wanną, która staje się wyróżnikiem „salonu kąpielowego”. Aranżacje z wykorzystaniem marmuru Botticino dodadzą wnętrzu włoskiego szyku, a hiszpański Emperador Light sprawi, że łazienka zyska elegancką oprawę. Na łazienkową posadzkę idealnie nadadzą się granitowe płytki w kolorach: Kashmir Gold, Ivory Fantasy, czy Kashmir White. Posadzka z płytek podłogowych stanowi idealne dopełnienie aranżacji. Jasny kamień stwarza dużą, gładką powierzchnię, a dzięki jednolitej stylizacji łazienka staje się przestronna i nabiera ekskluzywnego charakteru.Kamień na miarę
Właściwości naturalnego kamienia nie sposób nie docenić – poza świadomością, że mamy kontakt z naturalnym materiałem, do naszej dyspozycji są niepowtarzalne i unikatowe kolory oraz faktury. W powszechnej świadomości panuje przekonanie, że kamień jest materiałem niewdzięcznym w montażu i dostępnym tylko w dużych blokach płyt. Nic bardziej mylnego. Przykładowo w firmie ROGALA, u producenta i bezpośredniego importera, kamień można zamówić w postaci płytek o standardowych wymiarach: od 30x30 cm nawet do 40x80, o grubościach z przedziału 1-3 cm. Istnieje również możliwość ustalenia indywidualnego formatu dopasowanego do aranżacji konkretnego wnętrza.

Źródło: ROGALA

Brak komentarzy: