środa, 21 listopada 2012

MACRAE - nowoczesne meble tradycyjneModa modą, a klasyczne kolekcje mebli stylizowanych na antyczne czy po prostu tradycyjne cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród zwolenników prostych form w aranżacji wnętrz. Lubimy te ciepłe i delikatne w dotyku meble. Nie tylko urzekają nas tradycyjnym wzornictwem, rzemieślniczą solidnością i ponadczasowym stylem, dla wielu są również synonimem dobrego smaku i wyrafinowanego gustu.

Dziś przedstawiam wam znane nie tylko na rynku amerykańskim meble MACRAE, które stanowią kwintesencję nowoczesnego podejścia do tradycji. Autorem kolekcji jest ceniony za unikalne wyczucie koloru i dbałość o szczegóły Robert Brown. Jego umiejętność łączenia tradycji z nowoczesnością została doceniona przez Atlanta Decorative Arts Center i czasopismo Veranda, które przyznały mu tytuł Projektanta Roku. 

Jak się wam podobają te nowoczesne meble w tradycyjnym wydaniu?

Stylizowane meble MACRAE w gabinecie
Hol. Meble do przedpokoju
Klasyczne meble w jadalni
Klasyczne meble w salonie. Kompaktowy stolik kawowy.
Trudno odmówić uroku tradycyjnym meblom w tej sypialni
Tradycyjne klasyczne komody pomieszczą wiele...
Fot. MACRAE

2 komentarze:

Justyna pisze...

obrazy na przedstawionych przez Ciebie zdjęciach są fenomenalne, jeżeli chodzi o meble to podobają mi się pomimo iż są tylko stylizowane na antykach, mają w sobie tą delikatność oryginałów.

Modern Lokum pisze...

Powiem szczerze Justynko, że dopiero po twoim komentarzu, uważniej przyjrzałam się obrazom, na które zwróciłaś uwagę:)