piątek, 7 grudnia 2012

iCon - ceramika i meble do małej łazienki

Nowością w ofercie Sanitec Koło jest marka Keramag oraz ceramika i meble z kolekcji iCon, którą wyróżnia proste wzornictwo i wyjątkową funkcjonalność. Geometryczny kształt i forma umywalek połączona z subtelną linią szafek wykończonych chromowanymi listwami, daje nowoczesny i modny efekt.

Lustro podświetlane oraz wysoka szafka łazienkowa z lustrem
Meble łazienkowe dostępne są w trzech kolorach z połyskiem: biel, burgund i platyna, pozwala to dopasować je do wnętrz urządzonych w różnym stylu. Najwyższy komfort użytkowania zapewniają pojemne szuflady wyposażone w system cichego i płynnego domykania. Wysokie szafki boczne dostępne są w wersji z lustrzanymi drzwiami, które mogą nie tylko stanowić dodatkowe, duże lustro łazienkowe, ale również optycznie powiększają przestrzeń. Uzupełnieniem kolekcji są lustra z oświetleniem o zmiennym położeniu w poziomie. Pozwala to na indywidualną aranżację oświetlenia umywalki i przestrzeni bocznej. Różne typy i wymiary umywalek oraz modułowa konstrukcja mebli dają nieograniczone możliwości aranżacji niemal każdej, nawet małej łazienki.


Wisząca miska ustępowa i bidet
Z myślą o małych toaletach i łazienkach gościnnych powstała seria produktów iCon xs. Niewielkie wymiary ceramiki ułatwiają zagospodarowanie równie niewielkiego pomieszczenia. W kolekcji są umywalki o szerokości 38 cm i 53 cm oraz praktyczna umywalka narożna – wszystkie z nich mają wygodną powierzchnię na kosmetyki i akcesoria. Więcej miejsca do przechowywania można uzyskać, stosując np. szafkę podumywalkową iCon xs. W szafkach bocznych zamontowano elegancki pojemnik z czarnej plexi, a wysokie lustro wyposażone jest w niewielkie półki, dzięki którym najpotrzebniejsze drobiazgi będą zawsze pod ręką.
Kolekcja mebli łazienkowych iCon
W kolekcji standardowej jest z kolei do wyboru aż dziesięć modeli umywalek o różnych szerokościach - od 50 do 120 cm. Te największe „120” będą wspaniałym wyposażeniem łazienki dla dwojga. Ciekawym rozwiązaniem są umywalki asymetryczne („50” i „90”) z praktyczną powierzchnią odkładczą i mydelniczką – po prawej lub lewej stronie.


Wszystkie umywalki najlepiej wyglądają razem ze specjalnie dopasowanymi do nich meblami, ale równie elegancko prezentują się z ozdobnym syfonem lub zamontowane na dowolnym blacie.

iCon, umywalki nablatowe i szafki podumywalkowe
W kolekcji mebli łazienkowychszafki podumywalkowe z jedną lub dwiema szufladami, szafki boczne niskie i wysokie, a także półki i lustra. Wszystkie produkty serii iCon zachwycają prostym wzornictwem.  Doskonałym uzupełnieniem wyposażenia z serii iCon i iCon xs są wiszące miski ustępowe i bidet z linii 4U. Ich nowoczesna owalna forma doskonale komponuje się z prostokątami umywalek i prostopadłościanami szafek.

iCon - ceramika i meble do łazienki
Źródło: Toolbox/Sanitec KOŁO

Brak komentarzy: