poniedziałek, 21 stycznia 2013

Konkurs ARCHON+: Wygraj bon na zakup mebli!

Chcielibyście nadać egzotyczny styl swojemu lokum? Taki krok nie zawsze wymaga nakładów finansowych na zakup egzotycznych mebli i dodatków. Czasem wystarczy wziąć udział w konkursie:)

ARCHON+ we współpracy z firmą OPUS-M przekonują  o trwałości i ponadczasowości mebli rattanowych, stylowych i orientalnych. Aranżacja wnętrz w takim właśnie stylu zapewni oryginalność i niepowtarzalność naszego mieszkania czy domu, a odkrywanie rzeczy wyjątkowych stanie się dla nas niezwykłą przygodą. Macie na nią ochotę?

Biuro Projektowe ARCHON+ w swoim fotokonkursie zachęca do podzielenia się zdjęciami przedstawiającymi aranżacje wnętrz. Autor najpiękniejszych fotek wygra bon  o wartości 3 000 zł, na zakup mebli firmy OPUS-M, importera mebli rattanowych, stylowych i orientalnych.

Przesłać fotki i wypełnić formularz konkursowy na stronie ARCHON+ należy do 31 marca 2013 r. To oznacza odebranie nagrody w kwietniu 2013 i odmienione lokum na wiosnę!

Jeśli natomiast zastanawiacie się nad rozpoczęciem budowy domu, już teraz zamówcie całkowicie bezpłatny katalog z projektami domów. Do wyboru DOMY, KTÓRE KOCHACIE lub  PROJEKTY DOMÓW NOWOCZESNYCH, zawierający blisko 100 najbardziej popularnych projektów domów w stylu nowoczesnym. ZAMÓW TERAZ

Źródło: Archon+

Brak komentarzy: