czwartek, 7 lutego 2013

Jak mieszkają celebryci: Alicia Keys

Jak mieszkają piękni i bogaci? Często okazuje się, że ich apartamenty choć urządzone drogo, wydają się pozbawione smaku  i stylu. Ich największym atutem jest wówczas nazwisko gwiazdy albo lokalizacja.  To wystarczy, by wielokrotnie podbić cenę lokum, którym normalnie nikt by się nie zainteresował. 

Tak bywa w wielu przypadkach, ale z pewnością nie można do nich zaliczyć wystawionego na sprzedaż mieszkania w przedwojennej kamienicy, którego właścicielką jest Alicia Keys. Któż nie chciałby zamieszkać w penthousie zlokalizowanym w centrum Soho i podziwiać widoków z prawie 300-metrowego tarasu? 


Apartament kupiony przez gwiazdę  i jej męża w 2010 roku za 12 750 000 dolarów jest obecnie wart o prawie dwa i pół miliona więcej ( styczniu br. obniżono jego cenę z 17,95 mln dolarów). Cena nie powinna pewnie dziwić, skoro mieszkanie jest luksusowo wyposażone na każdym z trzech poziomów o powierzchni ponad 550 m2.  Poza 5 sypialniami  i 4 łazienkami w lofcie zaplanowano prywatne spa i garderobę, do których wiodą szklane schody,  a także kuchnię ze spiżarnią i piwniczką na wino, jadalnię, bibliotekę i pokój bilardowy.

Pokój dzienny
Wejście główne/Hol
Salon/Pokój dzienny
Taras
Wyjście z salonu na taras
Jadalnia
Kuchnia
Pokój telewizyjny/Media Room
Fot. sothebyshomes.com

Brak komentarzy: