czwartek, 14 marca 2013

KONKURS: Wygraj zakupy w HOME&YOU

Dziś zaproszenie do konkursu fotograficznego organizowanego przez home&you na Facebooku.  Uwiecznijcie wystylizowane oryginalnie wnętrza swoich domów i mieszkań, tak by zgodnie z hasłem:  „Pokaż mi swój dom, a powiem Ci kim jesteś!”podkreślały i oddawały wasz charakter i zainteresowania. 

fot. home&you
Do wygrania są zakupy w sklepie internetowym home&you. Zwycięzca będzie mógł wybrać produkty za łączną kwotę 500 zł, drugie i trzecie miejsce będzie nagrodzone zakupami za odpowiednio 300 zł i 200 zł.

Konkurs potrwa do 21 marca, a ogłoszenie wyników nastąpi 27 marca na fanpage′u home&you.

Marka home&you od kilku lat (pierwszy salon w Polsce powstał w 2006 r.) przeciera szlak w wystroju wnętrz. Czyni to chyba dość skutecznie, skoro sklepów przybywa, a zakupy możemy zrobić również online. 

W salonach, podobnie jak i w sklepie online,wydzielone są cztery strefy: salon, kuchnia, łazienka i sypialnia, ułatwiające poszukiwanie interesującego nas artykułu czy mebla. Najbardziej rozbudowana jest strefa salonu, gdzie znajdziemy kilka kolekcji o zróżnicowanej stylistyce. 

ELEGANCE to linia ekskluzywna, przeznaczona dla klienta o wyrafinowanym guście. Tworzą ją modne produkty utrzymane w kolorystyce szarości, srebra i fioletu. Wszystko wykonane jest z wysokiej jakości materiałów. BASIC jest kolekcją skierowaną do szerszego grona odbiorców. Jej podstawowa kolorystyka to beże i brązy z dodatkiem modnych odcieni oliwki i świeżego turkusu. CULTURE to linia inspirowana podróżami, czerpiąca z dorobku dalekich kultur i stylistyk. Zawsze modna, w sposób nowoczesny odwołuje się do egzotycznego wzornictwa.

Brak komentarzy: