środa, 17 lipca 2013

Kup mieszkanie z projektem

Rynek nieruchomości ponoć mocno kuleje, odkąd nastał kryzys. Z tej sytuacji korzystać mogą ci, którzy i tak myślą o zakupie własnego lokum. Mieszkania są znacznie tańsze niż kilka lat wcześniej, a do tego deweloperzy prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie klienta.

Takim interesującym pomysłem jest zakup mieszkania z projektem. Spółka Atlas Estates Limited realizująca budynek ConceptHouse postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym. W tym wypadku, pod hasłem promocji talentów zaprosiła do współpracy, a właściwie konkursu, młodych projektantów wnętrz. Ich prace konkursowe można podziwiać na stronie internetowej promującej inwestycję na Mokotowie. Natomiast klienci, decydujący się na zakup mieszkania od dewelopera, wybierać mogą spośród zgłoszonych projektów aranżacji wnętrz i ich wizualizacji.

Deweloper dodatkowo oferuje dwa warianty wykończenia lokalu, w tym pod klucz. Wprawdzie takie gotowe mieszkanie kosztuje więcej, ale korzystamy wówczas na niższej stawce VAT – 8% zamiast 23%, płacimy bowiem za usługę. Co równie istotne, mamy możliwość włączenia kosztu wykończenia w kredyt hipoteczny. Pozostaje jeszcze czynnik psychologiczny... Nasz spokój jest bezcenny, a powierzenie prac doświadczonej ekipie oznacza brak uciążliwości związanych z nadzorem, zakupami materiałów czy kwestią dotrzymania terminów jak i gwarancją na wykonane prace.

Poniżej jeden z nagrodzonych projektów, wizualizacja kuchni autorstwa Katarzyny Kimaczyńskiej. Jak wam się podoba?

Fot. ConceptMokotow

Brak komentarzy: