poniedziałek, 15 lipca 2013

Łóżko jak domek na drzewie

Było już bajecznie wyglądające łóżko z baldachimem dla małej księżniczki, były łóżka-samochody dla chłopców oraz liczne pomysły do zastosowania dla rodzeństwa, oszczędzające przestrzeń w pokoju dziecinnym.

Tym razem patent belgijski... Christophe Boulin przekonuje, że niejednemu dziecku radość sprawi legowisko w domku na drzewie. Umieszczone prawie metr nad ziemią, łóżko spokojnie pomieści na dole miejsce do spania dla drugiego dziecka  albo zamiast tego dwie funkcjonalne komody. 

Łóżko z pracowni MATHY BY BOLS wykonane jest z litego drewna, a nierówna szerokość desek celowo przywołuje prowizoryczną, choć całkiem solidnie wykonaną konstrukcję.

Na koniec cena... Europejska..., bo na loiseaufaitsonnid.com najtańsze takie łóżko z surowego drewna to wydatek rzędu prawie 1300 EURO. Równie dobrze możecie jednak zamówić lakierowane na biało podwójne łóżko z materacem za ponad 2 000 EURO. Tak czy inaczej, pomysł godzien uwagi, jeśli macie znajomego stolarza, który wykona podobny projekt za ułamek tej ceny:)
źródło: Mathy by Bols

Brak komentarzy: