piątek, 4 października 2013

Konkurs Dekoral Fashion

Marka Dekoral Fashion zorganizowała kolejny konkurs dla amatorów mody i designu. Jeśli aranżacja wnętrz albo moda jest waszą pasją, macie szansę zdobyć wspaniałe nagrody. Na zwycięzców czekają m.in. aparat Canon EOS 100D oraz bony na zakupy w Answear.com!
 


Zasady konkursu Dekoral Fashion
Aby wziąć w konkursie udział, wystarczy stworzyć stylizację wnętrzarską lub modową i opublikować jej zdjęcie w serwisie Instagram, opatrując hashtagiem #dekoralfashion albo zamieścić je w zakładce konkursowej na fan page'u Dekoral Fashion.
 
Następnie warto zaprosić znajomych do głosowania – 20 najlepszych prac, które do 10 października zbiorze najwięcej głosów, przejdzie do drugiego etapu konkursu. W tej części propozycje uczestników zostaną poddane ocenie ekspertów ze świata mody i designu. To właśnie oni wybiorą finałową ósemkę zwycięzców.
 
Nagrody w konkursie Dekoral Fashion
Wytypowana ósemka otrzyma bony o wartości 100 zł na zakupy w sklepie internetowym Answear.com oraz cyfrowe ramki na zdjęcia, a następnie stanie do walki o nagrodę główną. W finale konkursu zgłoszenia zostaną zaprezentowane w parach i poddane ostatecznemu głosowaniu internautów na fan page'u marki Dekoral Fashion. Zwycięzca pojedynku otrzyma ekstra nagrodę: aparat Canon EOS 100D wraz z obiektywem EF-S 18-55 mm IS STM (warty 3200 zł netto), bony o wartości 300 zł na zakupy w Answear.com, a także 2 puszki farb Dekoral Fashion. Oficjalne wyniki poznamy już 27 października.

To jednak nie wszystkie atrakcje przygotowane przez markę Dekoral Fashion. Jeśli nie mamy pomysłu na własną stylizację, wystarczy, że do 10 października zagłosujemy w konkursie i w niebanalny sposób uzasadnimy nasz wybór. Wówczas mamy szansę otrzymać darmowe bony na zakupy w sklepie Answear.com.
 
Źródło: Dekoral Fashion

Brak komentarzy: