wtorek, 22 października 2013

White&Blue - kolory zawsze modnego salonu

W poszukiwaniu pomysłów na rozświetlenie wnętrz warto pomyśleć nad połączeniem bieli i błękitu. Te zdawałoby się zimne barwy mogą nadać nowy charakter pomieszczeniom, które już na pierwszy rzut oka będą wydawać się bardziej przestronne, uporządkowane i czyste...

Fot. homedit.com
W polskich warunkach przyjęło się, że niebieski zarezerwowany jest dla łazienki lub sypialni. W pierwszym przypadku działa chyba skojarzenie z wodą, w drugim chodzi raczej o symbolikę koloru. Niebieski uspokaja, podobnie jak biel wspomaga spokój i równowagę. Dlaczego więc nie wypróbować white&blue w salonie?

fot. thelennoxx.com
Pastelowy błękit w połączeniu z bielą powinien zadziałać kojąco. Delikatne kolory mogą się przenikać, tworząc eleganckie tło dla srebrnych i kryształowych dodatków w stylu glamour. Natomiast odpowiednie oświetlenie pozwoli uzyskać niezwyły efekt skrzącej się zimowej stylistyki.
 
Zachowanie równowagi pomiędzy barwami nie jest jednak warunkiem koniecznym. Przewaga jednego koloru pozwoli wyeksponować zalety drugiego. Możemy być pewni, że za każdym razem uda nam się osiągnąć zawsze modne wnętrze.
fot. vectormu.com


fot. cimots.com

Fot. centsationalgirl.com
Fot. centsationalgirl.com
fot. decorpad.com
fot. channel4.com

Brak komentarzy: