wtorek, 28 stycznia 2014

Nowoczesne lokum w kolorze TAUPE wg Kelly Hoppen


O Kelly Hoppen, działającej na brytyjskim rynku projektantce wnętrz, ostatnio głośno za sprawą uruchomionego właśnie sklepu internetowego. Szata graficzna strony konsekwentnie potwierdza preferencje designerki. Kolor taupe to idealny pomysł dla nowoczesnych wnętrz.
Na stronie e-sklepu znajdują się również porady projektantki. Przekonuje ona, że taupe jest kolorem spokojnym, a przez to uniwersalnym, ani zbyt ciepłym ani za zimnym. Nie przykuwa nadmiernie uwagi, stając się krzykliwym akcentem. Wręcz przeciwnie, nadaje wnętrzom neutralny charakter. Z tego powodu to doskonały pomysł, stanowiący swoiste remedium na szalone tempo współczesnego życia.
Zastosowanie wszechstronnego koloru taupe może polegać na tworzeniu warstw kontrastu. Dodatkowo, zestawiając ze sobą różne tekstury, np. poduszek, pościeli i narzuty łatwo osiągnąć wrażenie głębi i ciepła. Taupe to wreszcie również znakomita opcja dla połączeń kolorystycznych z bielą, matową czernią i prawie każdym odcieniem szarości. Idealnym dopełnieniem wystroju będą wówczas srebrne, metaliczne dodatki i szkło.

Źródło: kellyhoppen.com


Brak komentarzy: