poniedziałek, 24 marca 2014

Tapeta jak roleta w pokoju dziecka

Wiosenne porządki to dobry moment na przemeblowanie albo wprowadzenie dekoracyjnego liftingu w pokoju dziecka. Więcej ciepłych dni skłania zwykle do poszukiwań rolet, które pozwolą wedle uznania dozować dawkę promieni słonecznych. Tymczasem sięgnięcie po rolety okienne z dziecięcej lub młodzieżowej kolekcji Lotari pozwoli nam bez większego trudu przeprowadzić małą rewolucję w pokoju dziecinnym.
Lotari, Kolekcja Igraszki Sówki Grażki

Dokonanie gruntownego przeobrażenia pokoju jest możliwe dzięki skorzystaniu z kompleksowej oferty Lotari. W kolekcji znajdziemy bowiem nie tylko rolety okienne, ale też naklejki na ściany, meble i lampki oraz powtarzające charakterystyczny motyw poduszki.

Najmłodszym użytkownikom czterech ściań zadedykowano kolekcję Igraszki Sówki Grażki. Natomiast nieco starszym dzieciakom Lotari proponuje serię I'm Young. Należą do niej rolety z tkaniny zaciemniającej. Ich dużą zaletą jest nie tylko możliwość wykonania na każdy wymiar, ale również wydrukowania na nich zaproponowanych przez klienta projektów.
Z kolei arkusze z samoprzylepnego materiału pozwolą na aplikację na ścianie. Wystarczy posmarować tapetę wodą, odczekać 15 sekund i nałożyć na ścianę. Nie trzeba przy tym kupować całej rolki, wystarczy jeden przyklejony pasek o szer 100 cm, by odmienić pokój dziecka. Minimalna ilość do zamówienia 2,5 mb. Cena 60,00 zł/mb.

Seria naklejek pomoże wyczarować piękny abażur. Wystarczy wypróbować nadruk na osłonce lampy. W podobny sposób odmienić można meble, np. dekorując fronty szuflad i szafek. Dopełnieniem nowej aranżacji pokoju dziecka będą gotowe poduszki z wybranym motywem.
Igraszki Sówki Grażki, Roleta Lotari
Igraszki Sówki Grażki, Naklejka na lampkę Lotari


Igraszki Sówki Grażki, Naklejka Lotari jako obrazek

Igraszki Sówki Grażki, Poduszki Lotari

Lotari, Kolekcja I'm Young

I'm Young, Roleta Lotari

I'm Young, Naklejka na lamkę Lotari

I'm Young, Poduszki Lotari

I'm Young, Tapeta Lotari

I'm Young, naklejki na meble Lotari
Fot. Lotari

1 komentarz:

LewyAdam pisze...

Dużo kolorów widze, jak to w pokoju dziecka;) Warto też o jakiś fajnych roletach pomyśleć. Propozycje od http://novatordom.pl powinny super się sprawdzić.